استقبال هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان از شهروندان و مسافرین نوروزی

پایان مسابقات پاکت بیلیارد بانوان استان اصفهان
بهمن 30, 1401
نظارت میدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان از باشگاه‌ها در نوروز ۱۴۰۲
فروردین 8, 1402

استقبال هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان از شهروندان و مسافرین نوروزی

مراکز ورزشی تفریحی بولینگ و بیلیارد استان اصفهان از شهروندان و مسافرین نوروزی در نوروز ۱۴۰۲ میزبانی می کند.

به گزارش روابط عمومی هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان ، امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان با بیان این مطلب گفت: مجموعه‌های رشته‌های بولینگ و بیلیارد استان اصفهان که دارای مجوز قانونی بهره‌برداری باشگاه ورزشی هستند با نظارت اداره کل ورزش و جوانان و همچنین هیات استان؛ از شهروندان و مسافرین گرامی در ایام نوروز ۱۴۰۲ استقبال خواهند کرد.

وی در ادامه ضمن تاکید بر نظارت از باشگاه‌های ورزشی توسط اداره کل ورزش و جوانان و هیات استان خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما بر این است که مردم شریف اصفهان و هموطنان عزیز از امکانات ورزشی استان بهترین بهره و استفاده را داشته باشند.

امیرحسین صمدانی با اشاره به ظرفیت‌های موجود این رشته‌های ورزشی در سطح استان گفت: ورزش‌های زیر مجموعه در دو بعد همگانی و قهرمانی توانایی حضور دارد. به همین جهت در امر تفریحات سالم استقبال خوبی از رشته‌های بولینگ و بیلیارد می گردد.

رئیس هیات استان اصفهان ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در کلیه باشگاه های زیر مجموعه گفت: در ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان نیز نظارت و بازرسی از باشگاه ها توسط اکیپ های مشخص جهت بررسی و کنترل وضعیت انجام خواهد پذیرفت.

صمدانی با تاکید بر رعایت موازین شرعی در فعالیت باشگاه‌های ورزشی زیر مجموعه گفت: باشگاه های فاقد مجوز قانونی باید نسبت به اخذ پروانه بهره‌برداری باشگاه های ورزشی اقدام کرده تا تحت پوشش اداره کل ورزش و جوانان و هیات قرار گیرند و عدم اهتمام در این امر پسندیده و صحیح نیست.

وی با اشاره به رعایت نرخ نامه ابلاغی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: از مدیران باشگاه‌های تحت پوشش خواهشمندیم در این ایام بر رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی و نرخ نامه ابلاغی نظارت داشته و با استقبال شایسته از شهروندان و مسافرین نوروزی خاطره خوشی از مهمان نوازی مردم شریف اصفهان را به نمایش گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *