مجمع عمومی سالیانه هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان

کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات بولینگ باشگاه‌های کشور توسط استان اصفهان
آذر 3, 1401
معرفی نفرات برتر مسابقات رنکینگ پاکت‌بیلیارد استان اصفهان
دی 17, 1401

مجمع عمومی سالیانه هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان

مجمع عمومی سالیانه هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان به صورت وبیناری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان، مجمع عمومی سالیانه هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان به صورت وبیناری روز سه‌شنبه 22 آذرماه 1401 ، با حضور حسن اسماعیلی سرپرست معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان، علی سلطانپور دبیر فدراسیون، امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و دیگر اعضاء برگزار گردید.

حسن اسماعیلی سرپرست معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در این نشست ضمن خیرمقدم اظهار داشت: خوشبختانه در مدتی که صمدانی به عنوان رئیس بولینگ و بیلیارد انتخاب شد، اتفاقات خوب و چشمگیری در رشته‌های زیر مجموعه هیات، در 2 بخش بانوان و آقایان رخ داده است که جای تشکر دارد.

وی ادامه داد: امیدوارم فعالیت‌های فرهنگی ورزشی هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان از گذشته افزون‌تر باشد تا ما شاهد جایگاه اصلی این هیات در سطح کشور باشیم و سال 1401 به عنوان هیات برتر فدراسیون بولینگ و بیلیارد جمهوری اسلامی ایران شناخته شود.

حسن اسماعیلی در پایان افزود: باشگاه‌های بولینگ و بیلیارد استان اصفهان باید دارای مجوز بهره‌برداری داشته باشند تا در راستای حوزه همگانی و قهرمانی بازوی هیات بولینگ و بیلیارد و اداره کل ورزش و جوانان باشند.

در ادامه امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان گذری به فعالیت انجام شده 18 ماه اخیر زد که می‌توان به فعالیت‌هایی همچون احیا و ایجاد هیات‌های شهرستانی از 3 شهرستان به 8 شهرستان، بازدید از شهرستان‌ها،تشکیل کمیته فرهنگی و مسئولیت‌های اجتماعی، افزایش تعداد باشگاه‌های مجوز دار، اعزام ورزشکار به مسابقات کشوری و افتخار آفرینی آنها برای دیار شهیدان نصف جهان، راه‌اندازی موکب محرم به مدت یازده شب، تجلیل و تکریم از پیشکسوتان و افتخارآفرینان، برگزاری فستیوال استعدادیابی در رشته بیلیارد، برگزاری مسابقات بولینگ جام اصحاب رسانه و … اشاره کرد.

وی در ادامه گفت: هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان در ارزیابی فدراسیون در سال 1399 جایگاه بیستم کشور را داشت که خوشبختانه در سال 1400 این جایگاه به رتبه چهارمی ارتقاء یافت که این حاصل تلاش و زحمات همه جامعه بولینگ و بیلیارد استان اصفهان است.

همچنین در پایان علی سلطانپور دبیر فدراسیون بولینگ و بیلیارد جمهوری اسلامی ایران از عملکرد مطلوب هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان به نیکی یاد کرد و افزود: جا دارد از جواد محمدی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان و همکارانش تشکر نمایم و از ایشان می‌خواهم که نگاه ویژه‌ای به هیات بولینگ و بیلیارد داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *