کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات بولینگ باشگاه‌های کشور توسط استان اصفهان

تحول بنیادین در بولینگ و بیلیارد استان اصفهان
آبان 12, 1401
مجمع عمومی سالیانه هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان
آذر 22, 1401

کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات بولینگ باشگاه‌های کشور توسط استان اصفهان

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان گفت: استان اصفهان در نخستین دوره مسابقات قهرمانی بولینگ باشگاه‌های کشور توانست به عنوان شایسته و ارزشمند نایب قهرمانی دست پیدا کند و این افتخار توسط تیم بولینگ نقش جهان بدست آمده است.

به گزارش روابط عمومی هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان، امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان با بیان این مطلب افزود: برای نخستین بار دو تیم با مشارکت بخش خصوصی به مسابقات اعزام شدند که با شایستگی و تلاش و همت توانستد عنوان دومی و نهمی این مسابقات بزرگ را بدست آورند.

وی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های ورزشکاران اعزامی گفت: روزهای خوبی را در یکسال گذشته در ورزش‌های زیرمجموعه داشتیم و بر کاستی ها فائق خواهیم آمد تا پیشرفت و تحول آغاز شده ادامه یابد.

صمدانی در پایان از زحمات ارکان هیات تقدیر و گفت: کمیته بولینگ هیات استان به طور منظم مسابقات استانی و کشوری را پشتیبانی می‌کند و امیدوارم با کسب این افتخارات حضور باشگاه‌های ورزشی و بخش خصوصی در ورزش‌های زیرمجموعه توسعه یابد.

لازم بذکر است تیم نقش جهان بعنوان نایب قهرمان مسابقات متشکل از: محسن میرکاظمی، سیدعلیرضا طباطبایی، شاهین قهاری، محمد کرامتی، امیر شبکه ساز

تیم دژبتن عنوان نهم مسابقات متشکل از: مهدی مهرنظر ؛ داود شبکه ساز؛مصطفی دستوری؛عرفان خلیلیان

این مسابقات در دور رفت و برگشت با حضور ۱۵ تیم برگزار و در شیراز به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *